اسنپ فود چیست؟

اسنپ فود بزرگترین پلتفرم آنلاین تحویل غذا و نوشیدنی به مشتریان در ایران است. با این وجود این استارتاپ تمرکز خود را بر روی خرید آنلاین از سوپر مارکت ها نیز گذاشته تا از این طریق بتواند تنوع خدمات خود را گسترش دهد.

حدود دو سال از ایجاد این برنامه می گذرد. در طول این مدت سازندگان این استارتاپ با چالش های زیادی دست به گریبان بوده اند، ولی همواره تلاش کرده اند تا راه حلی برای مشکلات بیابند.

 

سوپر مارکت هایی که اسنپ فود با آنها همکاری می کند:

این استارتاپ خرید آنلاین خواروبار را از شهر تهران شروع کرده و در تلاش است تا این سرویس را برای سایر شهر های ایران در ماه های آتی فراهم سازد.

معمولا تعداد سوپر مارکت ها در هر محله ای به نیاز و جمعیت مردم آن منطقه بستگی دارد. اسنپ فود درباره ی هر محل و شاخص عملکرد آن تحقیق می کند و بر این اساس مغازه هایی را برای ارائه خدماتش انتخاب می کند که بهترین محصولات را در اختیار مردم قرار دهند. مواردی که اسنپ فود برای شاخص عملکرد این مغازه ها در نظر می گیرد آیتم هایی مثل اعتبار برند، سایز مغازه، موجودی و کیفیت محصولات می باشد.

هر مغازه معمولا حدود 10.000 کالای منحصر بفرد دارد که در انواع دسته بندی ها ارائه می شود. هر سوپر مارکت به طور متوسط دو هزار محصول مختلف دارد. اسنپ فود این محصولات را در دسته بندی هایی مثل کنسروها، لبنیات و بستنی، میوه و سبزیجات تازه و غیره دسته بندی کرده است. ویژگی هایی از قبیل فیلترها، جستجو و انواع به مشتری کمک می کند تا راحتتر محصول مورد نظرش را پیدا کند.

زمان تحویل: کمتر از سی دقیقه با پیک فوری

شاید برای شما هم سوال باشد که اسنپ فود چگونه فرایند سفارش را مدیریت می کند؟

چطور باید محصول یا محصولات را در زمانی قابل قبول به دست مشتری رساند؟ این استارتاپ تعداد زیادی پیک را برای محله های مختلف استخدام کرده است. اگر چه مدیریت این پیک ها نیز بخش مهم دیگری از این فرایند است. بیش از هزار پیک در این مجموعه مشغول به کارند و سیستم تحویل محصول به گونه ای طراحی شده که مشتری بیش از نیم ساعت معطل نشود.

قیمت همان قیمت سوپر مارکت با تخفیف!

در اسنپ فود تمام محصولات به قیمت سوپر مارکت به فروش می رسد و هزینه ی اضافی از این بابت دریافت نمی شود.

تعدادی از این سوپر مارکت ها محصولات خود را در روز های خاص سال با تخفیف ارائه می دهند که مشتریان با خرید از این مغازه ها سود بیشتری می برند. فروشگاه های تخفیف دار از طریق فیلتر در برنامه اسنپ فود نمایش داده می شوند. بر روی محصولات تخفیف خورده علامت درصد وجود دارد.

ارسال کالا و ضمانت آن

بعضی محصولات مثل تخم مرغ، لبنیات و غذاهای یخ زده تاریخ انقضای محدود یا شرایط حمل خاصی دارند. اسنپ فود مسئولیت تحویل سالم این محصولات را بر عهده گرفته است تا آنها را در بهترین زمان ممکن به دست مشتریانش برساند.

برگرفته از سایت تک راسا

نظر شما!!