عرضه نسخه جدید IPad Pro 2020

اپل iPad Pro 2020 را با چیپست A12Z به بازار عرضه کرد که در مقایسه با iPad Pro 2018 کمی قدرتمندتر است.این شرکت همچنین پشتیبانی از کیبورد و لپ تاپ را به این iPad اضافه کرده است که باعث می شود آن را به کامپیوتر نزدیکتر کنیم. از نظر سخت افزاری ، iPad Pro 2020 دارای لنزهای با زاویه دید فوق العاده گسترده و سنسور LiDAR در بخش دوربین ، افت قابل توجهی را در بخش دوربین بدست آورد.

سنسور LiDAR سنسور دوربین شما نیست که در گرفتن عکس و فیلم کمک می کند. در اتومبیل های برای ساخت نقشه سه بعدی از محیط مورد استفاده قرار می گیرد. این می تواند فاصله ، مکان و موارد دیگر را محاسبه کند. 2020 iPad Pro به سنسور LiDAR مجهز است که بیشتر کارهای واقعیت افزوده را انجام خواهد داد. با این وجود ، این احتمال وجود دارد که سنسور iPad صرفاً به دستگاه مربوط نباشد.

iPad Pro 2020 در حال انجام کار برای پیشبرد گلس اپل برای تقویت AR است.

جان پروسر قبلاً اظهار داشت كه جمع آوری داده ها از سنسور LiDAR كاملاً مربوط به iPad نیست ، اما به اپل ارسال می شود. در صورت صحیح بودن این امر ، اپل از داده ها برای کمک به هل دادن اپل گلس برای تجربه پیشرفته AR استفاده می کند ، همانطور که توسط یک تویتر در توییت اظهار داشت.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، عینک های AR اپل Apple Glass نامیده می شوند.در چند ماه گذشته ، ما در مورد عینک های AR بسیار زیاد می شنویم و از AR از طریق یک سنسور یکپارچه LiDAR استفاده می کنیم.

نظر شما!!