سرهنگ سید جعفر ساداتی با اعلام خبر غرق‌شدن سه نفر در دریای خزر اظهار کرد: حوالی ساعت 15 روز یکشنبه 16 شهریورماه سال جاری در پی کسب خبری از مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع غرق‌شدگی در خیابان معلم، ساحل 14 در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران تصریح کرد: مأموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند چهار جوان اهل و ساکن شهرستانهای اصفهان، ایذه خوزستان و اردبیل حین شنا در منطقه ممنوعه شنا، غرق شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با حضور به موقع ناجیان غریق، دو نفر از آنها از آب بیرون کشیده شده و دو نفر دیگر به علت خفگی در دریا غرق شدند.

وی خاطرنشان کرد: با انتقال دو مصدوم این حادثه به مرکز درمانی یکی از آنها نیز به علت شدت مصدومیت در بیمارستان جان باخت.

ساداتی با اشاره به انتشار خبر مبنی بر قصد خودکشی این افراد به سبک بازی “نهنگ آبی” در دریا، این خبر را تکذیب کرد و افزود: برابر بررسی‌های به عمل آمده و تحقیقات از یکی از نجات‌یافتگان این حادثه مشخص شد، این چهار جوان در یک بازی اینترنتی به نام “قهرمانان موبایلی” به صورت مجازی با یکدیگر آشنا شده‌اند، برای تفریح به شهرستان محمودآباد سفر کردند و حین شنا دچار سانحه شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران ضمن هشدار به خانواده‌ها از آنها خواست، همواره مراقب فرزندان خود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باشند.

نظر شما!!